З Новим роком!

Добавить в Twitter

Святкування і усвідомлення свята Нового Року пов’язане з питанням часу. Майбутнє ще не прийшло, а минулого вже не повернути. Що нас чекає у майбутньому, ми не знаємо, ми тільки можемо щось планувати. Зрозуміло, що поганого ми не плануємо, тільки добре, а те погане, що було у минулому намагаємось не згадувати.
Загалом, життя християнина має формуватися так, щоб вся увага і устремління були направлені у майбутнє, а не у минуле. Цьому свідчать слова Ісуса Христа: «Жоден, хто поклав руку свою на рало і озирається назад, не придатний для Царства Божого» (Лк.9: 62). Моє вчорашнє частіше гріховне ніж праведне, тому наше озирання назад повинно бути тільки процесом покаяння, і слугувати уроком, щоб у майбутньому ми уникали подібних помилок. У такому значенні свято нового року є християнським святом, і ми повинні наповнювати його християнським смислами, коли наше гріховне минуле не повинно впливати на наше життя у майбутньому, при цьому цінувати час, бо дні лукаві.
Апостол Павло у Посланні до Филип’ян пише: «Браття, я не вважаю, що я вже досяг, а тільки, забуваючи те, що позаду, я пориваюсь вперед» (Фил.3: 13). Так і кожен з нас, досягаючи нового року, кінцевої мети ще не досяг, бо наша мета попереду. Але забуваючи все погане, що було у минулому, залишаємо його там позаду, з собою його брати не варто, бо воно заважає йти вперед, заважає жити повноцінним християнським життям. Християнське життя це спілкування з Богом, любов до Бога, яка удосконалюється через любов до ближнього. Тому любові нам усім у новому році, терпіння, надії, віри і миру.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *