Паломництво до святинь Києва.

Добавить в Twitter

Погожого вересневого дня прихожани Ніжинського храму Всіх святих здійснили паломництво до Святих місць Києва. Супроводжував церковну братію протоієрей Сергій Чутченко.Перше з місць поклоніння – Китаївська Пустинь, на території якої знаходиться Свято – Троїцький чоловічий монастир, також мощі Преподобного Феофіла, який був основоположником пустельного життя на Китай – горі. Там же знаходиться тіло монахині Дисифеї. Паломники відвідали печери, де жили монахи – пустельники у скитах. Подальша дорога привела паломників до Свято – Покровського монастиря, який вразив своєю архітектурною пишністю. Тут ведеться розбудова храмів, келій та інших церковних приміщень. Вдалося прикластися до мощей монахині Олімпії. Не дивлячись на те, що ця праведна монахиня не є канонізованою, її
нетлінне тіло наділене зцілюючими властивостями і вважається чудотворним.
Останнім місцем паломництва була Всесвятська церква, яка збудована поряд із Кафедральним Вознесенським собором, який буде символом того, що Київ в духовному значенні буде символом Єрусалиму і духовно-просвітницьким центром, де буде знаходитись резиденція Митрополита. Особливістю Всесвятського храму є те, що він збудований із зрубу та те, що в ньому знаходиться багато часток мощей святих.
Навіть залишивши стіни святих будівель, паломники ще довго відчували аромат святого ієлею та благовонію.
Дякуючи отцу Сергію, ніжинці мають змогу відвідати святі місця та задуматися над тим, що потрібно дбати не тільки про тіло, а й про душу.

Святі місця відвідали Валентина Пильник та Тетяна Марченко . Спеціально для Ніжини інфо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *